Ekibi

Yasemin Sümengen

Yasemin Sümengen, Ege Üniveristesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra kariyerine Üretim Müdürlüğü yaparak başladı. 5 yıllık üretim deneyiminden sonra sosyal yöndeki becerilerini ve dijital dünyaya olan ilgisini ön plana çıkararak Sosyal Medya alanında kariyer yapmaya karar verdi. 7 yılı aşkın bir süre boyunca Sosyal Medya Yöneticisi olarak; farklı markalar için Sosyal Medya stratejisi oluşturulması, içerik hazırlanması, moderasyon, reklam ve bütçe yönetimi gibi konularda profesyonel olarak görev aldı. Sosyal Medya kariyerinin başında farklı ajans ve markalar için danışman olarak
görev almasının yanı sıra, son 5 yıldır Türkiye’nin en büyük medya ajanslarından biri olan GroupM bünyesinde “Social Media Manager” pozisyonunda bir ekibi yöneterek bu görevi yerine getirdi.
Bu süreç boyunca Nestle, Colgate, DHL, Michelin ve Danone gibi birçok kategoride ve farklı hedef kitlede marka ile çalıştı. Bu markaların yönetiminin yanı sıra konkur sunumları, yeni müşteri alımları, strateji sunumları, proje oluşturulması ve sunulması gibi tüm aşamalarda aktif olarak rol aldı. Yasemin, Sosyal Medya ve Dijital İletişim alanında profesyonel kariyerinin yanı sıra hobi olarak da aktif olarak sosyal medyanın içerisinde yer alıyor ve son 7 yıldır blog yazıyor.

Megajack Slot Oyna | Megajack Slot Kuralları ve Taktikleri Nelerdir?


https://www.facebook.com/hayatintakendisi/
https://www.instagram.com/hayatintakendisicom/
2015 yılı itibari ile çalışma hayatına kişisel olarak devam etme kararı alan ve Sosyal
Medya ve Dijital İletişim alanında Yönetim ve Danışmanlık şirketini kuran Yasemin;
henüz yeni markalaşan firmalara, uygun fiyatlar ile profesyonel hizmet vermeyi
amaçlıyor. Sosyal medya ve dijital iletişim konusunda herhangi bir ihtiyacınız olması
durumunda, Yasemin Sümengen ile iletişime geçmek için kendisine
yaseminsumengen@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir