Etkinlikler

“Pelin Narin Tekinsoy ile Kazanç Sohbetleri”nde hayal etti, inandı ve kazandı

Pelin Narin Tekinsoy ile Kazanç sohbetleri’ne üniversitelilerin ilgisi gün geçtikçe büyüyor. İstanbul Üniversitesi’nde düzenlenen seminerde Para kavramını yeniden tanımlayan öğrenciler parayla ilişki kurma şekillerini keşfettiler.
İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Klübü’nün düzenlediği Kariyer Günleri’ne misafir olan Kariyer ve Para Koçu Pelin Narin Tekinsoy’un Kazanç Sohbetleri isimli seminerine ilgi büyüktü.
İyi bir hayata giden yolun, iyi bir eğitimin yanı sıra parayı doğru yönetebilmekten geçtiğine işaret eden Pelin Narin Tekinsoy, “Kazanç Sohbetleri”nde para yönetimi konusunda kişisel bütçeleme tekniklerini paylaştı. Tekinsoy, öğrencilerin katılımlarıyla interaktif şekilde gerçekleştirdiği egzersizler yoluyla eldeki paranın nasıl ve hangi yollarla çoğaltılacağına dair tüyolar verdi.

“Hayallerinize sahip çıkın, çünkü onlar gerçekleştirilmeyi bekliyor.” diyen Pelin Narin Tekinsoy’un Kazanç Sohbetleri seminerinin sonunda yapılan çekilişte bir öğrenci Diva Diamond’dan pırlanta kolye kazandı. Hediyesini Pelin Narin Tekinsoy’dan alan kız öğrenci, “Pelin Hanım’ın paranın enerjisi ile ilgili konuşması sırasında gözlerimi kapattım, ödülü kazandığımı hayal ettim ve inandım. Gerçekten kazanmış olmama çok şaşırdım.” diye konuştu.
Kazanç Sohbetleri’nin bir sonraki durağı 9 Mayıs’ta Beykent Üniversitesi olacak.
Pelin Narin Tekinsoy ile Kazanç Sohbetleri’nin bir sonraki durağı Beykent Üniversitesi olacak. Beykent Üniversitesi İşletme Kulübü’nün evsahipliğinde 9 Mayıs’ta saat 14.00-15.00 arasında E1-31 sınıfında düzenlenecek seminere katılanlara sertifika verilecek.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir