Etkinlikler

Nişantaşı Citys’te İmza Günündeydik

City’s imza günleri Yaşam Koçu Pelin Narin Tekinsoy ile devam ediyor…
Nişantaşı’nın moda ve yaşam merkezi City’s imza günleri tüm hızıyla devam ediyor… Yaşam Koçu Pelin Narin Tekinsoy City’s imza günleri kapsamında 2 Temmuz Cumartesi günü City’s’e konuk oluyor.

EDEBİYAT ve sanat dünyasından birçok önemli isim için imza günleri düzenleyen City’s 2 temmuz cumartesi günü Yaşam Koçu Pelin Narin Tekinsoy’u ağırlıyor. “Anne – Baba Bu Kitabı Oku” adlı kitabını hayranları için imzalamaya hazırlanan Tekinsoy, anne ve babalara çocukların gelişiminde nasıl davranılması gerektiği hakkında da bilgiler verecek. 16:00 – 17:30 saatleri arasında gerçekleşecek buluşmada City’s ziyaretçilerinin Yaşam Koçu Pelin Narin Tekinsoy ile kaliteli yaşamın sırları ile ilgili sohbet edebilme imkanı bulacak.

City’s Nişantaşı Hakkında

Türkiye’nin ve Avrupa’nın sayılı alışveriş merkezleri arasında yer alan, moda ve yaşam merkezi City’s, şehrin en prestijli noktası Nişantaşı, Teşvikiye Caddesi’nde; büyüleyici mimarisi, tüm yaş ve gelir gruplarına hitap eden ulusal ve uluslar arası birbirinden özel markaları, keyifli cafe&restaurantları ve benzersiz hizmetleriyle bir “Life Style Center” olarak konumlanmaktadır. City’s Nişantaşı, CityLife sinemaları ve 6 katlı, 1600 araç kapasiteli ve 7/24 açık otoparkıyla da Nişantaşı’nın nabzını tutmaktadır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir