Kurum içinde personel ilişkilerini geliştirmeye ve kurum çalışanlarının verimliliğini arttırmaya yönelik projeler oluşturmak gibi kurumsal hedefler üzerine çalışır. Kurumsal Koçluğun işe olan etkisi; gelişmiş takım çalışması, iş arkadaşları ile iyileştirilmiş ilişkiler, artan iş memnuniyeti, sorunlarda azalmadır.

Koçluğun sonucu olarak, üst düzey yöneticiler kendilerini ve başkalarını daha fazla farkına vardıklarını ve yaptıkları eylemler için daha fazla sorumluluk üstlendiklerini bildirmişlerdir. Ayrıca bütün yöneticiler performanslarında olumlu değişimler olduğunu da belirtmişlerdir.

Koçluk, çalışanı elde tutmaya yardımcı olur ve çalışanı elde tutmada başarılı bir yönetimin ve iyi liderlik becerilerinin bir fonksiyonudur. Bir şirketin ürün ve hizmetlerinin kalitesi, şirketin kişiler arası becerilerinin yansıması olarak görüldüğü bir ortamda bazı şirketler koçluğa eğilim göstermektedir. Koçlar, çalışanların sahiplenme ve sorumluluk kazanmaları için şirketlere yardımcı olmaktadır.

Hemen Başvurun
Yönetici koçluğu yöneticilerin işletme ortamında Koçluk becerileri ile yöneticilik kariyerlerini güçlendirmek, personelin organizasyonda Koçluk yaklaşımlarını kullanmalarını sağlamayı hedefler. Çalışanları mutlu ve üretken kılmalı ki onlar da SİZİN işinizin BAŞARIYA ULAŞMASINA ve BÜYÜMESİNE yardım etsinler…

CEO, Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcıları, Yöneticiler, Koçluk becerilerini öğrenmek ve işletme ortamında kullanmak isteyen koçlar için…

Yönetici Koçluğu Eğitiminde Kullanılacaklar;

Eğitim müfredatı
Powerpoint sunum
Egzersiz ve rol oyunları

ICF onaylı koçluk belgeli profesyonel koçlar katılabilir.

http://fakocakademi.com/yonetici-koclugu/