Etkinlikler

Astoria AVM’de imza günü

ASTORIA ÜNLÜLERİN YAŞAM KOÇU PELİN TEKİNSOY’U İMZA GÜNÜNDE AĞIRLIYOR…
Keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin buluşma noktası ASTORIA; bu hafta sonu da kültür sanat etkinliklerine ara vermeden devam ediyor.ASTORIA, misafirlerini Ünlülerin Yaşam Koçu Pelin Narin TEKİNSOY ’ la bir araya getiriyor. ASTORIA ’yı ziyaret edenler TEKİNSOY ’a kitabını imzalatıp kendisiyle sohbet etme şansı bulacak.

Eğlencenin ve alışverişin merkezi ASTORIA ’da, bu hafta sonu hem büyükleri hem de küçükleri keyifli saatler bekliyor.Kültür sanat etkinlikleri kapsamında birçok ünlü isim ağırlayan ASTORIA’ nın bu haftaki konuğu Ünlülerin Yaşam Koçu Pelin Narin TEKİNSOY olacak.

08 Ekim Cumartesi, 12:30 / 14:30 zaman dilimin de ASTORIA ‘ da gerçekleşecek imza gününde, Yaşam Koçu Pelin Narin TEKİNSOY sevenlerinin kitaplarını imzalayarak onlarla sohbet edecek. Çocuk gelişiminde anne ve babanın rolünün önemine dikkat çekmeyi amaçlayan Pelin Narin TEKİNSOY , hem bu konu hakkında bilgiler verecek hem de son kitabı “Anne – Baba Bu Kitabı Oku” adlı kitabı hayranları için imzalayacak.

Okulların açılmasıyla birlikte yoğun bir eğitim öğretim yılına giren minik misafirleri ise hafta sonu ASTORIA’ nın deneyimli ekibi tarafından hazırlanan etkinlikler bekliyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir