01 Mar 2014

“PARA KOÇLUĞU TAMAMEN DUYGUSAL” KİTABI

7 Yorumlar

9 MART PAZAR
CNR KİTAP FUARI
Profil yayınevi standında 13:30 ile 15:30 arasında imza gününe sizleri de bekliyoruz.

Bu kitap daha çok ezber bozmak üzerinedir.

Genelde para kitaplarında matematiksel hesaplar ve para neye yatırılırsa kazanılır şeklinde tüyolar vardır. Kitap, ne para yatırım aracı tüyoları, ne de size tavsiyelerde bulunuyor.

Yaşanmış deneyimlerin bütünü olarak sizlerle buluşuyor. Biraz FARKLI bir şekilde.

Nasıl mı?

Bazen birisinin, herhangi bir konuda size tüm samimiyetiyle cevap vermesini beklersiniz. Birisi olsa da size tüm içtenliği ile cevap versin istersiniz. İşte tam da bu kitabı elinizde tuttuğunuz anda, etrafınızda kimse bulunmazken, kendinize bir cevap mı arıyorsunuz? Tam şu an içinizden çözmek istediğiniz konuyu/soruyu düşünün. Cevap almak istediğiniz durum ile ilgili, bir çocuğun anlayacağı yalınlıkta sorunuzu sorun. Mümkünse, sorduğunuz sorunun doğruluğundan emin olmak için, içinizden birkaç kez, sorunuzu aynı cümlelerle tekrarlayın. Ve kitabın herhangi bir sayfasını açın! Kitap cevabı bulmanıza yardım edecektir. Bu kitabın yazım aşamasında her kime bu oyunu oynadıysak; yaşlısı – genci, kadını – erkeği, patronu – çalışanı, farketmeksizin hemen hemen herkes, sorusuna yanıt buldu. Eğer bir mana veremez iseniz direkt yazara ulaşabilirsiniz.)

Ayrıca kitap, alışılagelmiş kişisel gelişim kitaplarının çok ötesinde; savlarını size tarih, fizik, din, matematik, sağlık bilimleriyle de destekleyerek açıklamaktadır. Kitabın tamamını anlamak ve neticesinde bir fikre sahip olma seviyesi, bu bilimlere aşina olunması ile orantılı olacaktır.

para-koclugu-kitabi-on-kapak

Kitabı satın almak için burayı (kitapyurdu.com) veya aşağıdaki  logoya tıklayabilirsiniz.

kitapyurdu-buyuk

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on Twitter0
[yukarı]
7 Responses to “PARA KOÇLUĞU TAMAMEN DUYGUSAL” KİTABI
 1. Pelin’cim merhaba,

  Yeni bir eser vermiş olmandan dolayı çok mutlu oldum ve gurur duydum arkadaşım. Hemen temin edip okuyacağımı belirtmek isterim. Görüşmeyeli uzun zaman oldu. Özlem ve sevgi ile seni kucaklıyorum. Başarılarını mutlulukla takip etmeye devam ediyor olacağım.

  Sevgiler , Saygılar

  Ozan Azazi

 2. Hemen edinip yutuyorum.Tam da en ihtiyacim olan zamanda.. Okumadan biliyorum ki bulacagim sey sadece “para” olmayacak..Neye ihtiyacim varsa onu bulacagim.. :)))

 3. İlk baskısını arkadaşımda görmüştüm. Herhangi bir sayfa açıp, okuduğum satırlar sanki beni anlatıyordu. Bir süredir çıkmasını bekliyordum. Hemen alıp okuyacağım.

  Almina

 4. Kitabınızı aldım. Okurken de elime yeşil fosforlu kalemi aldım. Dikatime takılan yerleri çizerek okuyorum. Şu an 3ncü adımdayım. bazı yerleri ikinci kez okuyorum. Şu ana kadar düşüncem şu; o kadar gereksiz yargılarla büyümüşüz ki,aslında doğru ve basit olanı değil zora alışmışız.

  Ama roman gibi oku geç kitabı değil, o yüzden yavaş gidip üstünde kafa yorup öyle diğer bölüme geçiyorum.

  Teşekkürler
  Uğur Çetinler

 5. Sevgili Pelin kalemine , yüreğine , aklına sağlık tebrik ediyorum arkadaşım.Bana fark ettirdiklerin için teşekkür ediyorum.Kitabı bir solukta okudum.Kendimle ilgili ilk öğrendiğim, ne çok acıyormuşum ben Nalana.Tekrar okuyacağım bakalım neler fark edeceğim.Teşekkür ediyorum , yeni kitaplar bekliyorum.Sevgiler…

 6. “Kitabınızı sindire sindire okuyorum..
  Çok hoşuma gitti, sanırım elimden düşmeyecek…
  Aklıma takılan bir çok sorunun cevabını buldum..
  Malum mantık, bazen işe yaramıyor..” S.K.

 7. Herşey kendimi,bulunduğum iş konum ve ilişkiler anlamında  çok sıkışmış hissetmemle başladı. Bir çıkış yolu ararken hem hayata hem kendime dair yolum Pelin Hocayla kesişti. Gerek kendisinden aldığım koçluk eğitimi  gerekse hayatıma yaptığı koçluk hayat kalitemin oldukça artmasını sağladı.Değişimi önce kendim sonra yakın çevrem de gözlemleyince bir kez daha onla yolum kesiştiği için kendimi mutlu ve şanslı hissettim.Siz de hayatınızın kontrolunu elinize almak isterseniz doğru yerdesiniz.
   
  Sevgiler


[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


 • × 9 = kırk beş