BASIN BÜLTENİ

YAYINLANAN BASIN BÜLTENLERİ

23 MAYIS 2012 ÖMER ÇELAKIL
omer-celakil-hayatin-sifreleri

Pelin Narin Tekinsoy’dan anne-babalara not:

“Çocuklarınıza doğruyu söyleyin”

“Ömer Çelakıl ile Hayatın Şifreleri programına konuk olan Pelin Narin Tekinsoy;
çocukları doğru bilgilendirmenin, önemini vurguladı.”

Pelin Narin Tekinsoy, hafta içi her gün, 12:30-14:00 saatleri arasında yayınlanmakta olan “Ömer Çelakıl’la Hayatın Şifreleri” programına 22 Mayıs 2012 tarihinde misafir oldu. Keyifli ve bilgilendirici programın diğer konukları Uzman Pedagog Sevil Yavuz ve Ses Sanatçısı Hamiyet idi.

Çocukların eğitimi ve çocukların gelişimi üzerine yapılan sohbette “Çocuklara dini terimleri nasıl açıklamalıyız? Onları dini öğelerle cezalandırmak doğru mudur?” gibi halktan ve Ses Sanatçısı Hamiyet’ten gelen soruları cevaplandıran Pelin Narin Tekinsoy “Çocukların gelişiminde ve eğitiminde büyük role sahip olan anne babaların dini konular hakkında bilgi sahibi olması ve bu bilgileri olabildiğince onların anlayabileceği ve algılayabilecekleri bir dille çocuklara aktarmaları gerekiyor.” dedi. Tekinsoy anne babaları, çocuklara verilen herhangi bir yanlış bilginin, ileriki yaşlarında bir işe adım atarken endişe ve kaygı duymalarına neden olabileceği konusunda uyardı.

Programda ayrıca; boşanan çiftlerin bunu çocuklarına nasıl anlatmaları gerektiği ele alındı. Pelin Narin Tekinsoy, çocuklara gelişim sürecinde, dünyaya ve insanlara güvenmeyi ve onlara affetmenin önemini aşılamanın gerekliliğini vurgulayarak “Burada önemli olan; çocuğun ruhsal gelişimini etkilemeden, onun hayatında bir değişim olmayacağını ve onun hala değerli ve önemli olduğunu hissettirmek… Bunu onlara doğru bilgi aktararak gerçekleştirmek mümkün” diye konuştu.

04.MAYIS.2012 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, KAZANÇ SOHBETLERİ
istanbul-uni-basinbulteni

“Pelin Narin Tekinsoy ile Kazanç Sohbetleri”nde hayal etti, inandı ve kazandı…

Pelin Narin Tekinsoy ile Kazanç sohbetleri’ne üniversitelilerin ilgisi gün geçtikçe büyüyor. İstanbul Üniversitesi’nde düzenlenen seminerde Para kavramını yeniden tanımlayan öğrenciler parayla ilişki kurma şekillerini keşfettiler.
İstanbul Üniversitesi Endüstri ve Kalite Klübü’nün düzenlediği Kariyer Günleri’ne misafir olan Kariyer ve Para Koçu Pelin Narin Tekinsoy’un Kazanç Sohbetleri isimli seminerine ilgi büyüktü.
İyi bir hayata giden yolun, iyi bir eğitimin yanı sıra parayı doğru yönetebilmekten geçtiğine işaret eden Pelin Narin Tekinsoy, “Kazanç Sohbetleri”nde para yönetimi konusunda kişisel bütçeleme tekniklerini paylaştı. Tekinsoy, öğrencilerin katılımlarıyla interaktif şekilde gerçekleştirdiği egzersizler yoluyla eldeki paranın nasıl ve hangi yollarla çoğaltılacağına dair tüyolar verdi.

“Hayallerinize sahip çıkın, çünkü onlar gerçekleştirilmeyi bekliyor.” diyen Pelin Narin Tekinsoy’un Kazanç Sohbetleri seminerinin sonunda yapılan çekilişte bir öğrenci Diva Diamond’dan pırlanta kolye kazandı. Hediyesini Pelin Narin Tekinsoy’dan alan kız öğrenci, “Pelin Hanım’ın paranın enerjisi ile ilgili konuşması sırasında gözlerimi kapattım, ödülü kazandığımı hayal ettim ve inandım. Gerçekten kazanmış olmama çok şaşırdım.” diye konuştu.
Kazanç Sohbetleri’nin bir sonraki durağı 9 Mayıs’ta Beykent Üniversitesi olacak.
Pelin Narin Tekinsoy ile Kazanç Sohbetleri’nin bir sonraki durağı Beykent Üniversitesi olacak. Beykent Üniversitesi İşletme Kulübü’nün evsahipliğinde 9 Mayıs’ta saat 14.00-15.00 arasında E1-31 sınıfında düzenlenecek seminere katılanlara sertifika verilecek.

22 NİSAN 2012 TİCARET ÜNİVERSİTESİ

ticaret-universitesi

Kariyer & Para KOÇU Pelin NARİN TEKİNSOY ;İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübün de ; ‘Yönetim Günleri’ adlı organizasyonda , Endüstri Mühendisliği Kulübü öğrencilerinin ev sahipliğinde“Yaşam KOÇLUĞU” semineri verdi.

TEKİNSOY ,seminerin de, Yaşam KOÇLUĞU Meslek midir? Nasıl işler? Kim bir “Koç” ile çalışır? Neden bugünlerde çok konuşuluyor? Karşılaştırıldığı veya yakın olduğu düşünülen diğer disiplinlerden farkı ne? Yaşam Koçluğu nedir? Ne zaman ihtiyaç duyulur? Psikiyatrik ve psikolojik destekten farkı nedir? Neye koçluk yapılır? İş ve sosyal yaşamda hangi başlıklar altında genel olaral ele alınır? İstek ve ihtiyaçların nasıl belirleneceği hakkında kısa bir sunum yaptı.

Ülkemizde henüz bu konu ile ilgili bir fakülte veya bölüm yok. Bir “meslek odası”olabilecek şartları da henüz gerçekleştirmiş değil. Fakat, bu yolda emin adımlarla ilerlediğini belirtti.

Yaşam KOÇLUĞU nun , son zamanlarda bu kadar popüler olmasının pek çok sebebi olduğunu açıklayan TEKİNSOY,gelişen ve değişen Dünya kültür ve konjonktür ile; Ülke ekonomisinde bireylerin hayatta ve ayakta kalabilme çabasından tutun, gelişen süreçteki insan ihtiyaçlarının şekillenmesine kadar, pek çok sosyo-psikolojik sebebi ayrı bir yazı konusu olabilecek nitelikte olduğunu açıkladı.

“KOÇ”luk;kişinin gerçeğine göre çalışır. Yargılayarak veya tavsiye vererek değil.Sokrates’in “Kendinden doğurma” yöntemi; yani, profesyonelce “doğru soru sorma”tekniği ile bunu yapar. Sorgulayarak değil. Kurum ve bireylerin; içinde bulunduğu duruma ve gelecek hedeflerine bakar, geçmişe değil. Bu yüzden psikiyatrik ve psikolojik yardımdan çok farklıdır. Tanı ve teşhis koymaz.Kişilerin ihtiyacı doğrultusunda, bireyleri bu disiplinlere yöneltmek zorunda kalabilir. Önerilen: En yakın dostunuz veya duygusal bağlantınız olan birine“Koç”luk yapmamanız. Sebebi; gerçeklerle tarafsızca yüzleşebilip, başka bir pencereden bakarak, değerlendirebilmek için önemini belirten TEKİNSOY , sunumu sırasın da öğrencilerin sorularına açıklayıcı cevaplar verdi.

TEKİNSOY , ” Koçluk amacının” ; Kurum ve bireyleri, ulaşmak istedikleri hedeflerine (oldukları durumdan, olmak istedikleri duruma) ölçülebilir, zamanlanabilir, sürdürülebilir ve sistematik olarak taşıması olduğunu ifade etti.Bu yüzden; sürekli geçmişe takılı kalıp aynı hataları yapmak yerine, bunu fark edip nasıl aşabileceğimize, profesyonelce yol bulmayı ifade etti. Geleceğe endişe ile değil, odaklanarak, cesurca ve motive olarak yol almamızı sağlar. Öngörü kazanmaya yardımcı olur. Risk alabilmeyi ve analiz yapmayı içerir. Bunlar olurken, ruh+beden+zihin üçlüsünün denge de olması ve kalması çalışma sürecinde önemli detaylardan biri olduğunu savundu.

Seminerin de Üniversiteli gençlere ;Yaşam Koçluğu , Başarı ve Eğitim Koçluğu, Sporcu Koçluğu, Spritüel Koçluk, Para Koçluğu, İlişkiler ve Kariyer Koçluğu hakkında bilgiler verdi.Kariyer & Para KOÇU Pelin Narin TEKİNSOY ‘ a , konuk olarak paylaştığı değerli bilgilerinden dolayı kendisine İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Kulübü adına yapılmış olan Onur Plaketi takdim edildi. Seminer sonrası Üniversiteli gençlerle bir araya gelerek , BARBEKÜ keyfini çıkaran TEKİNSOY , gençlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı.

21 NİSAN 2012 PROFİLO AVM İMZA GÜNÜ
profilo-alisveris-merkezi-hayatin-ve-alisverisi-3551164_2834_300İstanbul ‘un seçkin Alışveriş Merkezlerinden biri olan ;PROFILO AVM de ; Kariyer & Para KOÇU Pelin Narin TEKİNSOY , REMZİ KİTAPEVİ nde gerçekleştirdiği imza günün de okurlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

” ANNE- BABA BU KİTABI OKU ! ” hiperaktivite konulu kitap , Anne – Babaların ilgisini çekti.Turkiye de bir ilk olan farkli meslek disiplinlerinin(psikiyatr, psikolag ve egitim kocu)bir araya gelerek, bu eser ebeveynlerin aydınlatıcı cevap almasını sağladı.Remzi Kitabevin de gerçekleşen imza gününe, TEKİNSOY ‘ u ; TRT OKUL KANALI ” NEREDE NE VAR ? ” programı ekibi yalnız bırakmayarak röportaj gerçekleştirdi.

TEKİNSOY , Anne ve Babalara anlamlı mesajlar vererek , kitabın önemi ve değerli yorumlarını TRT OKUL ile paylaştı.Konuya ilgi duyanlar için ;30.04.2012 Pazartesi 22:00 zaman diliminde ” NEREDE NE VAR ? ” programına davetlisiniz!

26 KASIM 2011 SİLİVRİ ROTARY – RYLA BÜLTENİ
silivri-ryla-26-kasimYaşam Koçu Pelin Narin Tekinsoy geleceğin liderleri olacak gençler için Silivri Rotary Kulubün de 26 Kasım cumartesi günü tam gün süren NASIL LİDER OLUNUR konulu bir eğitim semineri düzenledi. Eğitici ve eğlendirici bu etkinlikte gençler iş hayatında karşılaşacakları kişilik profillerini ve onlarla nasıl doğru iletişim kurmaları gerektiğini öğrendiler. Kendi iç dünyalarına yolculuk yaparak karakterlerini analiz eden ve geliştirmeleri gereken yönlerini bulan gençler seminer başında “Lider olunmaz, Lider doğulur” ön yargısından kurtulup bu yolda neler yapılması gerektiğini iyi bir yöneticinin özellikleri üzerine düşünüp konuşarak buldular.

Duygusal zekanın hayatımızdaki yeri ” IQ mu EQ mu ” sorusu yeniden gündeme taşındı. İnsanların gözünde nasıl birisiniz? Yapılan grup çalışmasıyla yazıldı çizildi ama en sonunda beğenseniz de beğenmeseniz de önünüze kondu. İşte bunların tümü zaman nasıl akıp geçti anlayamadan Pelin Narin Tekinsoy un Anne-Baba Bu Kitabı Oku isimli kitabını imzalayarak katılımcıların sertifikalarını imzalanmasıyla son buldu.

12 – 20 KASIM 2011, TUYAP HABER
tuyapYaşam KOÇU Pelin Narin TEKİNSOY “Anne Baba Bu Kitabı Oku” kitabından sonra, 2012 de çıkması planlanan
konusu ; ” Para Koçluğu” olan kitabı için yayın evi yetkilileri ile TÜYAP fuarındaydı…

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile 12-20 Kasım 2011 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi – Büyükçekmece’de düzenlenen 30. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı 600 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımı, 200 etkinlik ve yüzlerce imza ile kapılarını kitapseverlere açti. Açılışını Mısır ve Türkiye’nin kültür bakanlarının yaptığı İstanbul Kitap Fuarı’na yurt dışından 35 ülkeden yayınevleri, telif ajansları ve konuk yazarlar katıldı

Yaşam Koçu Pelin Narin TEKİNSOY , 2012 de çıkacak olan ” Para KOÇLUĞU ” kitabı için yayın evi yetkilileri ile bir araya gelirken, kendisini yazıları ile takip eden ziyaretçilerin akınına uğradı.TEKİNSOY , fotoğraf çekimleri ve okurlarının ilgilerinden dolayı duygulu anlar yaşadı.

TEKİNSOY , 2012 ‘ de çıkacak yeni kitabı ” Para KOÇLUĞU ” kitabının çalışmalarını tamamlamak üzere oduğunu belirterek müjdeyi verdi.

25 EKİM 2011 BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ GİRİŞİMCİLİK KULÜBÜ LİDERLİK OYUNLARI
bahcesehir-basin-bulteniYaşam KOÇU Pelin Narin TEKİNSOY, Bahçeşehir Üniversitesi Girişimcilik Kulübü öğrencileriyle “LİDERLİK OYUNLARI” adlı seminer ile bir araya geldi. Gençlerle oyun oynayarak Liderlik özelliklerini daha kolay kavrayabilmelerini ve günlük hayatta kullanabilecekleri küçük detaylar yakalamalarını sağladı.
İyi bir girişimci olabilmek için, bireyin ilk olarak kendisine lider olabileceğini, kendisine liderlik edebilen girişimci bireylerin içinde bulundukları duruma ve çalıştıkları iş arkadaşlarında daha kolay liderlik edebilecekleri ile konuya giriş yaptı.

Deyindiği konu başlıkları arasında;

Liderlik nedir? Nasıl kazanılır?

Bir liderde olması gereken özellikler nelerdir?
Doğuştan mı olmalı yoksa Geliştirilebilir mi?
Liderlik için gereken kişilik, bilgi ve yetki güç kaynaklarımızı Nasıl geliştirebiliriz?
uygulamaları ile keyifli dakikalar yaşattı !

Gençlerin aktif olarak katıldığı, karşılıklı soru cevap şeklinde devam eden ve oyunların oynandığı eğitimde; İyi bir “Liderin”; Genel olarak, vizyoner, eğitici, ilişkisel, demokratik, hız belirleyici olduğu. Liderlik şekillerinin de; Konumsal ve vasıfsal olarak 2 ye ayrıldığını açıkladı. Günlük hayatta ve lider olarak nasıl ilişki kuruyoruz? İlişki kurma şekillerimizin neler olduğundan bahsetti. “Bir liderin en önemli 3 özelliği” ile ilgili olarak ortak bir karar alıp oyunlarını şekillendirdiler.

Liderlik becerisi olan kişilerin; içinde bulunduğu ortamdaki bireyleri, bireysel ve toplumsal hedefleri doğrultusunda harekete geçirebileceklerini, bir işin yapılabilmesi için kişilerde istek uyandırabileceğini, bulunduğu toplulukta yapılacak işler için hem kişiler arası ahenk yarattığını hem de kişileri ortak amaç için harekete geçirdiğini, bireylerin gündelik görevlerinin ötesinde ortak bir amaç duygusu vererek işi heyecanlı hale getirdiklerini örneklerle açıkladı.

24 EKİM 2011 FATIH ROTARY KULÜBÜ, YAŞAM KOÇU SAYIN PELIN TEKINSOY’U AĞIRLIYOR!
fatih-rk24 ekim, pazartesi günü, taksim TİTANİC OTEL de FATİH ROTARY ev sahipliğinde “yaşam koçluğu” semineri verdi. Konuşmacı Konuk olarak paylaştığı değerli bilgilerdne dolayı kendisine Fatih eğitim vakfına adına yapılmış olan bağış sertifikası takdim edildi. Yaşam koçluğu nedir? Ne zman ihtiyaç duyulur? Psikiyatrik ve psikolojik destekten farkı nedir? Neye koçluk yapılır? İş ve sosyal yaşamda hangi başlılar altında genel olaral ele alınır? İstek ve ihtiyaçların nasıl belirneceği hakkında kısa bir sunu yaptı.

22 – 23 EKİM 2011 GEBZE RTC

Yaşam KOÇU Pelin Narin TEKİNSOY ve Yönetici Koçu Fuat YALÇIN, GEBZE ROTARY ve GEBZE SANAYİ BÖLGELERİ ROTARY kulüplerinin ortaklaşa düzenlediği ve GEBZE ROTARACT’ın organize ettiği RYLA eğitimi ile gençlerle bir araya  geldi.
Gebze TÜBİTAK – TÜSSİDE tesislerinde gerçekleşen Rotary Yarının Liderlerini Arıyor(RYLA)  Seminerinde, Roteryenler ve katılımcılarla beraber, yemek sonrası;  samimi ve içten kişilikleri, hoş sohbetleri ile unutulmaz anlar yaşattılar.

RYLA 18 -30 yaş arası gençlerin kişiliklerini geliştirmek, liderlik becerilerini arttırmak ve Rotary hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak için Rotary Kulüpleri tarafından Bölge düzeyinde düzenlenen en az 2 günlük seminerlerdir.

Bu program genç yetişkinler için bir özgüveni arttırma fırsatı olup, aynı zamanda onlara çeşitli konularda bilgi sahibi olmaları, insanları tanımaları, toplum hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmaları ve kariyer becerileri elde etmeleri fırsatı verir.
RYLA  aynı zamanda Rotaryenlere, gelecek vaat eden genç liderler yetiştirme ve  onların topluma hizmet etmeleri fırsatını verir. Rotaryenler katılımcılara profesyonel ve toplumsal lider olma özellikleri kazandırarak onların gelişimine katkıda bulunurlar. 1959 yılında Avusturalya’da Prenses Victoria’nın  ziyareti   nedeniyle bir gençlik festivali olarak düzenlenen RYLA, daha sonra Rotaryenler tarafından;   GENÇLİĞİN GÜCÜNE İNANARAK gelecek nesillerin liderlerini belirleme ve onların becerilerini geliştirme programı haline dönüştürülmüştür.

RYLA programının amaçları:
•    Rotary’nin gençliğe saygısını ve ilgisini sergilemek
•    Genç insanların sorumlu ve etkin gönüllü gençlik programlarına değerli eğitim deneyimi
alarak katılmalarını cesaretlendirmek.
•    Her gencin sürekli kalacak  güçlü liderlik özelliklerini geliştirmek
•    Topluma genç lider olarak hizmet eden kişileri takdir etmek

TEKİNSOY’un verdiği seminer kapsamında;  iyi bir lider olabilmek için ilk olarak kişinin kendi bireysel özelliklerini tanıması ve bunun içinde “Kişilik profillerini” gözden geçirmesi gerektiğini ifade etti. Kısaca; Toplumda birbirimizi yanlış anlamalarımızın sebebinin, farklı tarzlardan kaynaklandığını belirtti. Herhangi bir konuda herkesin haklı olduğunu fakat kimsenin yanlış yapmadığını ifade etmesinin sebeplerinin farklı yetiştiriliş tarzları, farklı eğitim ve kültürlerden kaynaklandığını anlattı. Kişi kendini erken yaşlarda keşfettiğinde daha kolay kendini geliştirebileceğini ve başkalarına da daha kolay kendini anlatırken, istek ve hedeflerine daha kolay ulaşabileceğinin örneklerini verdi

TEKİNSOY, Liderlik becerisi olan kişilerin; başkalarını hedefleri doğrultusunda harekete geçirebileceklerini, bir işin yapılabilmesi için kişilerde istek uyandırdığını, bulunduğu toplulukta yapılacak işler için hem kişiler arası ahenk yarattığını hem de kişileri ortak amaç için harekete geçirdiğini, bireylerin gündelik görevlerinin ötesinde ortak bir amaç duygusu vererek işi heyecanlı hale getirdiklerini örneklerle açıkladı.
Eğitimde değindiği diğer konu başlıkları ise kısaca şöyle sıralayabiliriz;
İletişim becerileri.

Duygusal zeka.

Liderlik nedir?
Herkes lider olabilir mi?
Liderlik tarzları.

TEKİNSOY, semineri interaktif halde sunması gençleri semine katılmcı olmaları ve daha keyifli bir şekilde dinlemelerini sağladı.
Son olarak; Bireyin ergen dönem ve sonrasında, karakteri yerine oturana kadar, kendi içinde kişiliği değişiklik gösterirken, aynı zamanda liderlik becerileri de zamanla değişiklik gösterebileceğine değinen TEKİNSOY,  liderlik ve vasıflarının kazanımı ilk olarak ailenin çocuğu nasıl yetiştirdiği ile ilgili olduğunu paylaştı. Bu vasıfları geliştirebilecek eğitimler, etkinlikler araştırılıp gençler bu eğitimlerden yararlanabileceklerini ve kendilerini erken yaşta geliştirebileceklerini savundu. Böylece; ileride, ben nasıl bir liderim ve/ veya nasıl iletişim kurulabilirim ? gibi kendini tanımak ve ifade etmekte zorlanmayan bireyler yetişecektir diyerek seminerini tamamladı.

08 EKİM 2011 İMZA GÜNÜ – ASTORIA

astoria-basin-bulteni

ASTORIA ÜNLÜLERİN YAŞAM KOÇU PELİN TEKİNSOY’U İMZA GÜNÜNDE AĞIRLIYOR…

Keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin buluşma noktası ASTORIA; bu hafta sonu da kültür sanat etkinliklerine ara vermeden devam ediyor.ASTORIA, misafirlerini Ünlülerin Yaşam Koçu Pelin Narin TEKİNSOY ’ la bir araya getiriyor. ASTORIA ’yı ziyaret edenler TEKİNSOY ’a kitabını imzalatıp kendisiyle sohbet etme şansı bulacak.

Eğlencenin ve alışverişin merkezi ASTORIA ’da, bu hafta sonu hem büyükleri hem de küçükleri keyifli saatler bekliyor.Kültür sanat etkinlikleri kapsamında birçok ünlü isim ağırlayan ASTORIA’ nın bu haftaki konuğu Ünlülerin Yaşam Koçu Pelin Narin TEKİNSOY olacak.

08 Ekim Cumartesi, 12:30 / 14:30 zaman dilimin de ASTORIA ‘ da gerçekleşecek imza gününde, Yaşam Koçu Pelin Narin TEKİNSOY sevenlerinin kitaplarını imzalayarak onlarla sohbet edecek. Çocuk gelişiminde anne ve babanın rolünün önemine dikkat çekmeyi amaçlayan Pelin Narin TEKİNSOY , hem bu konu hakkında bilgiler verecek hem de son kitabı “Anne – Baba Bu Kitabı Oku” adlı kitabı hayranları için imzalayacak.

Okulların açılmasıyla birlikte yoğun bir eğitim öğretim yılına giren minik misafirleri ise hafta sonu ASTORIA’ nın deneyimli ekibi tarafından hazırlanan etkinlikler bekliyor.

28 EYLÜL 2011 FINDIKLI ROTARY “YAŞAM KOÇLUĞU NEDİR?” SEMİNERİ – BASIN BÜLTENİ
findikli-2Yaşam Koçu Pelin Narin Tekinsoy, Point Hotel Barbaros’ta Fındıklı Rotary Kulubü’nün organize ettiği “Yaşam Koçluğu” semineri ile Rotaryenlerle bir araya geldi.

13 AĞUSTOS 2011 CITY’S İMZA GÜNÜ
citys

City’s imza günleri Yaşam Koçu Pelin Narin Tekinsoy ile devam ediyor…

Nişantaşı’nın moda ve yaşam merkezi City’s imza günleri tüm hızıyla devam ediyor… Yaşam Koçu Pelin Narin Tekinsoy City’s imza günleri kapsamında 13 Ağustos Cumartesi günü City’s’e konuk oluyor.

EDEBİYAT ve sanat dünyasından birçok önemli isim için imza günleri düzenleyen City’s 13 Ağustos Cumartesi günü Yaşam Koçu Pelin Narin Tekinsoy’u ağırlıyor. “Anne – Baba Bu Kitabı Oku” adlı kitabını hayranları için imzalamaya hazırlanan Tekinsoy, anne ve babalara çocukların gelişiminde nasıl davranılması gerektiği hakkında da bilgiler verecek. 16:00 – 17:30 saatleri arasında gerçekleşecek buluşmada City’s ziyaretçilerinin Yaşam Koçu Pelin Narin Tekinsoy ile kaliteli yaşamın sırları ile ilgili sohbet edebilme imkanı bulacak.

City’s Nişantaşı Hakkında

Türkiye’nin ve Avrupa’nın sayılı alışveriş merkezleri arasında yer alan, moda ve yaşam merkezi City’s, şehrin en prestijli noktası Nişantaşı, Teşvikiye Caddesi’nde; büyüleyici mimarisi, tüm yaş ve gelir gruplarına hitap eden ulusal ve uluslar arası birbirinden özel markaları, keyifli cafe&restaurantları ve benzersiz hizmetleriyle bir “Life Style Center” olarak konumlanmaktadır. City’s Nişantaşı, CityLife sinemaları ve 6 katlı, 1600 araç kapasiteli ve 7/24 açık otoparkıyla da Nişantaşı’nın nabzını tutmaktadır.

CITY’S Nişantaşı web sayfası 13 ağustos 2011 CITY’S kitap imza günü duyurusu

2 TEMMUZ 2011 CITY’S İMZA GÜNÜ
citys

City’s imza günleri Yaşam Koçu Pelin Narin Tekinsoy ile devam ediyor…

Nişantaşı’nın moda ve yaşam merkezi City’s imza günleri tüm hızıyla devam ediyor… Yaşam Koçu Pelin Narin Tekinsoy City’s imza günleri kapsamında 2 Temmuz Cumartesi günü City’s’e konuk oluyor.

EDEBİYAT ve sanat dünyasından birçok önemli isim için imza günleri düzenleyen City’s 2 temmuz cumartesi günü Yaşam Koçu Pelin Narin Tekinsoy’u ağırlıyor. “Anne – Baba Bu Kitabı Oku” adlı kitabını hayranları için imzalamaya hazırlanan Tekinsoy, anne ve babalara çocukların gelişiminde nasıl davranılması gerektiği hakkında da bilgiler verecek. 16:00 – 17:30 saatleri arasında gerçekleşecek buluşmada City’s ziyaretçilerinin Yaşam Koçu Pelin Narin Tekinsoy ile kaliteli yaşamın sırları ile ilgili sohbet edebilme imkanı bulacak.

City’s Nişantaşı Hakkında

Türkiye’nin ve Avrupa’nın sayılı alışveriş merkezleri arasında yer alan, moda ve yaşam merkezi City’s, şehrin en prestijli noktası Nişantaşı, Teşvikiye Caddesi’nde; büyüleyici mimarisi, tüm yaş ve gelir gruplarına hitap eden ulusal ve uluslar arası birbirinden özel markaları, keyifli cafe&restaurantları ve benzersiz hizmetleriyle bir “Life Style Center” olarak konumlanmaktadır. City’s Nişantaşı, CityLife sinemaları ve 6 katlı, 1600 araç kapasiteli ve 7/24 açık otoparkıyla da Nişantaşı’nın nabzını tutmaktadır.

CITY’S Nişantaşı web sayfası 13 ağustos 2011 CITY’S kitap imza günü duyurusu